חיסכון בדלק

חיסכון בדלק

"השאלה הגדולה היא – האם נוציא על זה כסף? ברור! המחיר לא יקר יותר מהחלפת שמן והחלפת פילטר בו זמנית, מה שהופך את החגיגה לזולה שבזולים יחסית להשפעה העצומה שלה. בפעם הראשונה אי פעם, שמחנו שהתבדינו. EDT הוא ללא ספק טיפול משתלם." (מגזין cars, בריטניה).

הנושא של חיסכון בדלק עולה בכל שיחת חברים ומשפחה. כמו כל עניין כלכלי בוער, גם צריכת הדלק הפכה למוצר צריכה בסיסי שנתון לשינויים ולתקופות, למחירים, לתעשיית הנפט ולעוד כל כך הרבה פרמטרים שאנחנו לא באמת מעוניינים להבין בהם לעומק.

אבל בדבר אחד אנחנו הכי רוצים להבין – בחיסכון האישי שלנו ובצרכנות משתלמת שתאפשר לנו יציבות יומיומית.

חיסכון בדלק

 

איך מבצעים חיסכון בדלק?

בשנת 2015 החליטו החבר'ה ממגזין "cars" הבריטי לבדוק את תוצאות הטיפול החדשני EDT – שבמסגרתו עובר המנוע ניקוי יסודי, השמן בו מוחלף וכל המעברים מתנקים לחלוטין. צוות הכותבים היה סקפטי בלשון המעטה והעיד שלמרות ההבטחות שנראו אז די מרשימות, החוש וההיגיון האנושי בכל זאת חסמו את השיטה המיוחדת מלעבור חלק בגרון. אז הם החליטו לסבך את העלילה ולהשתמש ברכבו הפרטי של אחד מחברי הצוות – מרצדס A180 שריצתה על הכביש יותר מ-152,000 ק"מ ולטענתם אף מעלה מעט עשן. הם תיארו את מהלך כל הטיפול, את הפעולה שמבצעת המכונה ואפילו את בעל המוסך שהצטייר כאדם שירותי שכבר מכיר היטב ולחיוב את התוצאה המתקבלת. החברה לא שכחה את מה שהבטיחה לקוראיה ואף הוסיפה עדכון משנת 2017 בו היא מספרת שמאז ועד היום האפקטיביות של טיפול ה-EDT עדיין עובדת היטב, מבצעת חיסכון בדלק כמובטח ואף שיפרה את ביצועי המנוע כך שהרכב עוצמתי יותר על הכביש ו"סוחב" יותר גם בעליות קריטיות.

טכנולוגיית ה-EDT אובחנה ונבדקה כיעילה והאפקטיבית ביותר עבור כל מנועי הבנזין והדיזל וצברה לעצמה קהל אוהדים עולמי שמעדיף להשתמש בשיטת הטיפול הזו כתחליף אטרקטיבי להחלפת השמנים האותנטית. כאן מתבצע ניקוז השמן הישן, הוצאה של הבוצה במעברי השמן, השמן המינרלי המזוקק החדש נכנס פנימה ומגן על הרכיבים החיוניים ומכאן – הדרך פתוחה בפניכם לנסיעה חלקה ושקטה, ממש כפי שהרגשתם בימים המאושרים בהם רכשתם את הרכב. נושאים אקולוגיים וחיוניים לסביבה עולים שוב על הפרק ככל שתחום הרכב גדל ומתפתח ואיתו גם הביקוש הרב לייצר חיסכון בדלק. עם הטכנולוגיה המהפכנית והחדישה מבית EDT תוכלו להיות בטוחים בטיפול מהיר ומקצועי, איכותי ביותר, שיבטיח לכם לא רק חיסכון בדלק, אלא גם ביצועים טובים יותר על הכביש ומעטפת הגנה הרבה יותר איכותית לכלי הרכב שלכם.