אודותינו

אנחנו ב-EDT Automotive Israel מספקת מכונות ניקוי מנועים למוסכים וחברות תחבורה בישראל.

אנחנו מאמינים בחיסכון בדלק, בהפחתת זיהום אוויר ובשמירה על חיי המנוע.

EDT AUTOMOTIVE ISRAEL , המתמחה בניקוי פנימי למנועי מפיח ובוצה רכבים בזכות הטכנולוגיה והמכשור המתקדמים בעולם . חברתנו משווקת ומתפעלת מכונות לניקוי מנועים עבור מוסכים וחברות תחבורה בישראל המיוצרות בארה"ב ובעלות ניסיון מוכח של למעלה מ-23 שנים ובמאות אלפי כלי רכב – ללא גרימת נזק למנוע! המוסכים העובדים עמנו מתגאים בתוצאות טיפול אמינות ויעילות ללקוחותיהם כבר מהרגע הראשון: המנוע שקט, הכוח העבוד חזר למנוע, צריכת הדלק פוחתת והשמן נותר נקי לאורך זמן. לקוחות רבים מעידים על חוויית נסיעה טובה ואיכותית יותר, כפי שהייתה בעת רכישת הרכב בעבר והכי חשוב אין יותר בוצה או פיח במערכת השמן.

המוסכים בהם ניתן להשיג את השירות ניקוי מנועים:

 

השאיפה שלנו היא להפיץ את הטיפול היעיל והמוכח לכל חלקי הארץ ולהעניק לכל נהגי ישראל את היכולת ליהנות מתחזוקת רכב הולמת, משתלמת, ידידותית לסביבה וחסכונית ביותר.

יתרונות הטיפול:

  • מפחית את צריכת הדלק עד 25%
  • מפחית את זיהום האוויר בכ- 68%
  • מנקה ומשחרר את מעברי השמן במנוע
  • ממיס את הפיח והבוצה במנוע על ידי שמן ניקוי מיוחד
  • שואב את כל הלכלוך ומבצע ניקוי יסודי למנוע
  • מאריך את חיי המנוע ומייצר חוויית נהיגה שקטה ועוצמתית הרבה יותר

ניקוי מנועים

כל רכב סובל משחיקה לאורך הזמן, שמתבטאת גם בתפוקת המנוע וסתימה של מעברי השמן במנוע מפיח ובוצה. סתימה במעברי השמן במנוע ע"י פיח ובוצה במערכת השסתומים גורמת לחיכוך ושחיקה של המכלולים הנעים במנוע. הטיפול שמעניקה מכונת ניקוי מנועים של-EDT לכל כלי הרכב, הוא הטיפול היחידי שמבצע ניקוי יסודי של המעברים ע"י הזרקה ושאיבה בלחץ גבוה של שמן הניקוי המיוחד. בעזרת המכונה המכילה שמן ניקוי מיוחד, מתבצע ניקוי פנימי של המנוע מפיח ובוצה ושומר עליו למשך שנים רבות, כך שהתוצאה מורגשת כבר מרגע סיום הטיפול שאורכו 15 דקות בלבד. החלפת שמן סטנדרטית גורמת למנוע לצבור עוד ועוד חלקיקי פיח ומזהמים רבים כדוגמת בוצה לאורך הזמן, שאינם יכולים להיעלם גם בטיפול החלפת שמנים סטנדרטי. הטכנולוגיה שמביאה EDT שוטפת את המעברים הפנימיים ע"י לחץ גבוה וללא צורך לפרק את המנוע ומשאירה את המעברים נקיים לחלוטין משאריות פיח ובוצה ובכך שומרת על אורח החיים של המנוע ושל הרכב שלכם בכלל.

ליצירת קשר

הישארו מעודכנים והצטרפו אל הדף פייסבוק שלנו
דניאל שטיין טלפון: 052-2265652 דוא"ל: [email protected]נשמח לעמוד לרשותכם.